Hakkımızda

Ana firmamız Kaplan Metal Elektronik ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti. 1 Mayıs 2007 yılından beri labaratuar sarf malzemeleri, Horiba S316 Solvent, Chevron Philips ve Haletreman solutions marka petrol analiz referans kimyasalları, Tedlar bag Gaz numune torbası, petrokimya sarf ve kimyasalları, Akış ölçüm cihazları ve sarfları, Peristaltik pompa ve sarfları, değerli metallerin, paslanmaz çeliklerin ve alaşımlı metalleri (toz, metal formda levha, kare, yuvarlak ve kablo seklinde), -86 / -70 / -60 / -40 / -20 °C soğutucu dolapları, silica bazlı yüksek sıcaklığa dayanıklı krozeleri, selüloz ekstraksiyon / mikro fiber yüksüklerinin ve numune alma sarflarının ithalat, pazarlama ve satışı alanlarında faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Amerika Birleşik Devletlerindeki ofisimiz sayesinde düşük meblağlı ürünlerini ve siparişlerini toplayarak siz değerli müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlar ithalat imkanı sağlamaktayız.
Bu faaliyetlere ek olarak; Tedlar Bag Gaz numune torbası imalatına başlanmış vana kısmı üretimi ve testleri tamamlanmıştır. Yakın zamanda test üretimi haricinde seri üretime geçilecektir.

Ayrıca firmamız silikon hortum imalatına başlamış ve 0.5mm – 30mm dış çap ölçülerine ve farklı sertlik değerlerinde silikon ve kauçuk hortum imalatı yapmaktadır.
Firmamız ISO 9001-2015 CERTIFICATE NUMBER: QMS-0110604 sertifikasına sahip, tüm prosesler, faaliyetler ve ticari aktiviteleri, yazılı, ölçümlenebilir ve denetlenebilir düzeydedir.

Bizi Seçmeniz İçin Gerçekler

100 k
Mutlu Müşteriler
250 +
Tamamlanmış Proje
60 +
Uzmanlar
100 +
Portföyler

Vizyonumuz

Vizyonumuz kimya, petrokimya, ilaç, araştırma geliştirme ve imalat sanayi sektörlerinin  ihtiyacı olan kaliteli ve talep ettikleri özelliklerde sarf, hammadde, cihaz, cihaz/makine  parçaları, yurtdışından ithalatı yorucu ve izin gerektiren ürünleri en hızlı şekilde ve en uygun maliyetlerle ithalat ve satışını yapmaktır. Böylece değerli müşterilerimize vaktinde söz verdiğimiz şartlarda hizmet ederek müşteri memnuniyeti ilkemizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca eğitim faaliyetleri ile kalite ve sorumluk bilincini arttırarak müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini korumaya çalışmaktayız.

Misyonumuz

Misyonumuz daima kaliteli, hızlı, makul ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmette bulunmaktır.

Şirket Profili

Ana firmamız Kaplan Metal Elektronik ve Kimya Limited Şirketi olup 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren laboratuvar sarf malzemeleri, Horiba S316 Solvent, Chevron Philips ve Haletreman solutions marka petrol analiz referans kimyasalları, Tedlar torba Gaz numune torbası, Petrokimya sarf malzemeleri ve kimyasalları üretmektedir, Akış ölçüm cihazları ve sarf malzemeleri, Peristaltik pompalar ve sarf malzemeleri, Değerli metaller, Paslanmaz çelikler ve Alaşımlı metaller (toz, sac, kare, yuvarlak ve kablo şekilli), -86 / -70 / -60 / -40 / -20 °C soğutucular, Silika esaslı yüksek ısıya dayanıklı potalar, Selüloz ekstraksiyon / mikro fiber Yüksükler vb… İthalat, pazarlama ve satış alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ofisimiz sayesinde müşterilerimizin düşük maliyetli ürün ve siparişlerini toplayarak siz değerli müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlı ithalat imkanı sağlamaktayız.Bu faaliyetlere ek olarak; Tedlar Torba Gaz numune torbası üretimine başlanmış olup, vana parçası üretimi ve testleri tamamlanmıştır. Test üretimleri dışında yakın zamanda seri üretimlere başlanacaktır.

Ayrıca firmamız silikon hortum imalatına başlamış olup 0,5mm – 30mm dış çapları arasında ve farklı sertlik değerlerinde silikon ve kauçuk hortum üretimi yapmaktadır.Firmamız ISO 9001-2015 SERTİFİKA NUMARASINA sahiptir: QMS-0110604 belgesine sahip olup, tüm süreçler, faaliyetler ve ticari faaliyetler yazılı, ölçülebilir ve denetlenebilir niteliktedir.